AZ OTTHONTEREMTŐ 1.0

S02E03 | Ligetvári István beszélget Iványi Krisztinával |

TÁRGYKULTÚRA rovatunkban ma olyan kérdésekre keressük a választ, mint pld. Mi kell ahhoz, hogy bárhol otthont tudjunk kialakítani? Mennyire kell ehhez egyfajta tudatosság vagy ez ösztönös tehetség netán vagy, mindkettőre szükség van?

Iványi Krisztinának pontosan öt lakását volt alkalmam látni, amiben otthont rendezett be magának. Különböztek egymástól ugyan, de mind összetéveszthetetlenül egyedi volt.  Újjászületett bútorok, tárgyak, varázslatos színek és textúrák rendje uralkodott mindegyikben, a csakis Rá jellemző ízlés világban. A terek életre keltek, amint elkezdte rendezni őket. Krisztina valahogy megtalálta mindig a hely szellemét vagy inkább megteremtette azt? Mik indították el benne azokat az intuíciókat, amiből aztán belső képek, víziók lettek és finom érzékkel berendezett valóság lett egy új OTTHON.

Szakmája egészen más – igaz azt is magas szinten műveli- viszont, amihez nyúl azt akár egy profi lakberendező vagy belsőépítész is jegyezhetné magának.

Mai podcast adásunkban ennek a titoknak járunk utána Krisztina legújabb otthonában, Csopakon.

%d blogger ezt szereti: