A MŰVÉSZET DEMOKRÁCIÁJA 2.0

…avagy hol a helye a kortárs irodalomnak a hétköznapokban?

Mindig küldetésünknek tekintettük eljuttatni és megértetni a művészet minden ágát és annak üzenetét eljuttatni helyi közösségünk minél szélesebb köréhez. Az idei évben elindítunk egy újabb sorozatot, hogy összehozzunk költőt, írót, zenészt a lakosság civil képviselőivel. Egy estén át közösen kalandozunk az irodalom világában Kapui Ágota költővel, Vukovári Anna íróval, valamint közreműködik két fiatal szerző – Mátyus Csaba és Sárközi Alex – akik egy-egy vers megzenésítésével készültek az estére.

Ezen a szellemi örömünnepen, az est folyamán átadásra került a 2017 évi – a Trafik Kör által alapított  – ÉV ALKOTÓJA díj is.

Résztvevők: Kapui Ágota költő | Mátyus Csaba zeneszerző énekes | Vukovári Panna író |  Sárközi Alex zeneszerző gitáros | az est moderátora:  Ligetvári István építész |  Kollár Pál

Időpont: 2017. október 18.
Kezdés: 18:00h

Helyszín: Halász Móricz-kúria
Cím: 2373 Dabas, Kossuth L. u. 7.