Baróthy Anna

Baróthy Anna, designer. Innovatív művészeti tervezéssel és kivitelezéssel, valamint saját építészeti designtermékek alkotásával foglalkozik. A 2004-ben alakult S’39 Hybrid Design Manufacture alapító tagja. Női tervezőcsapatával karöltve vállalkozásában nincs lehetetlen. Még az sem, hogy Bangladesben megállítsák a tengerszint emelkedést a saját tervezésű aktív bioépítészeti gátrendszerükkel.

Kinetikus homlokzat, borospince hangrezonátor, szélmozgásra reagáló versíró felület, interaktív térburkolat, emberi térmozgás és rezonancia, betonworkshop, kortárs-design laminált üvegek és megannyi projekt ami többeknek már egy életre elég lenne de Annának még ez is kevés.

A videóban Anna mesél a kezdetekről, a szövetségről, készülő projektekről, és bepillantást kaphatunk milyen ezt a  magánember szemszögéből megélni.

Bővebben (ajánlott és érdemes): www.szovetseg39.hu.

trafik_anna_1 trafik_anna_4

trafik_anna_2 trafik_anna_5trafik_anna_3 Fotók: Ligetvári Dorottya


%d blogger ezt szereti: