TECHNIKAI KÉRDÉSEK

Építési kivitelezési dokumentáció | S01E04 Ordasi Brigitta beszélget Ligetvári István építésszel |

Ebben az adásunkban abban szeretnénk segítséget adni, hogy mik azok a TECHNIKAI KÉRDÉSEK, amikre jó megtudni a választ mielőtt belevágunk a ház tervezésbe. Mit kell tartalmaznia annak az építési  dokumentációnak, amit jóvá kell hagyatni az építési hatósággal és mi kell még ahhoz, hogy esélye legyen egy eredményes kivitelezés megvalósításának?

Elmondjuk milyen tartalmi követelményei vannak egy “ÉPÍTÉSI KIVITELEZÉSI DOKUMENTÁCIÓNAK” és milyen terv fejezetekből áll. Mi kell a jóváhagyási eljáráshoz, hogy startolni tudjunk és, mire van még feltétlen szükségünk egy sikeres  kivitelezés végig viteléhez. Mire kell és mire lehet szerződni az építésszel és a szakági tervezőkkel. 

Házak | Otthonok | Trendek | meg minden a TRAFIK KÖR Kortárs Művészeti Egyesület podcast csatornája | szerkesztő – riporter Ordasi Brigitta | S01E04 adás 2021 04 07

%d blogger ezt szereti: