A MŰVÉSZET DEMOKRÁCIÁJA 5.0

Hol a helye a népviseletnek a hétköznapokban, hogyan válhat kortárssá a hagyomány?

Az előadással egybekötött közösségi kerekasztal beszélgetés résztvevői ezt a jelenséget járják körül, bemutatják tevékenységüket a közönségnek, majd Kézdy Luca hegedűművész előadja a Hidegen fújnak a szelek című népdal hegedűre írt zenei átiratát, mely a Szegedi Papucs Újratöltve 3.0 kollekció inspirációja alapján a Trafik Kör Kortárs Művészeti Egyesület felkérésére készült el 2020-ban. Az esemény zárásaként átadásra kerül a 2021 évi – a Trafik Kör által alapított  – ÉV ALKOTÓJA díj is.

Résztvevők: Attalai Zita cipőtervező művész | Kézdy Luca hegedűművész |  Szöllősi Rita divat- és ékszertervező művész 

 Az est moderátora:  Ligetvári István építész  

Időpont: 2021. október 20. szerda
Kezdés: 18:00h

Helyszín: Halász Móricz-kúria
Cím: 2373 Dabas, Kossuth L. u. 7.

A belépés ingyenes, regisztrálni nem szükséges.

Az eseményhez kapcsolódó kiállítás részleteiről itt olvashatnak

A kiállításhoz kapcsolódó workshop 2021. október 15-én került megrendezésre a Kossuth Lajos Általános Iskola 3.A. osztályában, Dabason, további részletek itt