AZ ÁRAJÁNLATKÉRÉS VARÁZSA

Az építész a kereskedő és a kivitelező felelőssége S01E06 adás | Ordasi Brigitta beszélget Ligetvári István építésszel |

A TRAFIK Kör podcast csatornájának hatodik adása azt a témát járja körbe, hogy miben áll az építész a kereskedő és a kivitelező felelőssége a beruházás költségének alakulásában? Mit tervezünk be, hol vesszük és ki csinálja? Csak ezen múlik?

Látszólag egyszerűnek tűnik a dolog mert majd „KÉRÜNK TÖBB HELYRŐL AJÁNLATOT”  összehasonlítjuk azokat és majd kiderül…na de, mi derül ki? Mi az, aminek valójában ki kell derülnie még mielőtt, meghozunk egy fontos döntést. Ezt a sokszor egyértelműnek tűnő kérdést boncolgatjuk őszintén és szókimondóan, hogy ne kelljen „NAGY ÁRAT” fizetnünk azért mert a lehetőségeink korlátozottak…és talán pont ezért!

Házak | Otthonok | Trendek | meg minden a TRAFIK KÖR Kortárs Művészeti Egyesület podcast csatornája | szerkesztő – riporter Ordasi Brigitta | S01E06 adás 2021 04 21

%d blogger ezt szereti: